Με αναμμένα κεράκια και τυλιγμένοι σε κουβέρτες οι κάτοικοι καρτερούν να ανάψει επιτέλους η λάμπα. Να πάρουν μπρος τα παγωμένα καλοριφέρ. Τα φασολάκια της Κυρά Μάρως δεν βράσανε ποτέ
«Ή είσαστε κατσαπλιάδες ή μας λέτε ψέματα για να αποφύγετε την ευθύνη» είπε ο Αλέξης Τσίπρας - «Γιατί τέτοια Αγάπη για την Αττική Οδό;» απάντησε ο Μητσοτάκης
Θύελλα αντιδράσεων έχει προκαλέσει επιμορφωτικό πρόγραμμα που προοριζόταν για τους μαθητές των γυμνασίων της χώρας και αφορά τον οικογενειακό προγραμματισμό